Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
Data is Loading...

درباره شرکت باورس

امتیازات شرکت

بعضی از شرکت های تولید کننده ی محصولات آزبست سیمانی فعال در کشور مبادرت به تغییراتی در خطوط تولید موجود برای حذف آزبست نموده اند، در حالی که خطوط تولید شرکت باورس از آغاز راه اندازی برای تولید بدون آزبست طراحی و نصب گردیده است و در حال حاضر دارنده ی گواهینامه استاندارد INSO 12276 از سازمان ملی استاندارد برای محصولات الیاف سیمانی موجدار و گواهینامه فنی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی مطابق با استاندارد BS EN 12467 برای محصولات الیاف سیمانی صاف می باشد.

درباره شرکت

در راستای حذف آزبست از فراورده های الیاف سیمانی شرکت باورس پس از سالها تحقیق و تلاش موفق شد الیاف آزبست را از صنعت الیاف سیمان حذف و با الیاف طبیعی (سلولز) و الیاف مصنوعی پلی وینیل الکل (P.V.A) جایگزین کرده و با عرضه ورقهای موجدار و صاف بدون آزبست نگرانی مصرف کنند گان این نوع فراورده ها را در پوشش سقف و دیوار های داخلی و خارجی ساختمانها برطرف نماید. شرکت باورس 22 سال پیش با مشارکت متخصصین صنعت الیاف سیمان و صنایع بتنی تشکیل شد. به موازات تولید لوله های بتنی مسلح برای شبکه های فاضلاب و جمع اوری آبهای سطحی با کارخانجات تولید فراورده های الیاف سیمانی همکاری وسیعی را در اجرای طرحهای توسعه , احداث و اجراهای جدید و تامین قطعات یدکی و همچنین مشاوره در زمینه تولید و امور فنی داشته است. این شرکت در سالهای اخیر پس از تحقیقات و مطالعات زیاد و کسب نتیجه موفقیت آمیز در استفاده از الیاف طبیعی و مصنوعی بی ضرر بجای آزبست, خط تولید ورقهای موجدار و صاف فشرده را طراحی , ساخت و نصب نموده و در اوایل سال 92 راه اندازی کرده است.

امکانات

در حال حاضر کارخانه باورس در شهرک صنعتی ایوانکی دارای 16800 متر مربع زمین محصور و 6500 متر مربع زیر بنا به شرح زیر میباشد:

 • سالن تولید لوله بتنی 
 • سالن انبار لوله بتنی 
 • سالن تولید ورقهای الیاف سیمانی بدون آزبست 
 • سالن انبار ورق 
 • ساختمان اداری و آزمایشگاه ها 
 • ساختمان خدمات فنی ، ژنراتور و کمپرسور ها 
 • ساختمان انبار لوازم و مواد اولیه 
 • Text Hover
تیم مدیریت شرکت
مهندس صنایع شاخه مکانیک از دانشگاه UT آمریکا
حمید حاج عباسقلی
مدیرعامل
مهندس مکانیک از دانشگاه فنی تهران
محمود تراب انصاری
عضو هیات مدیره
مهندس مکانیک از دانشگاه فنی تهران
محمدرضا صالح کریمی
رئیس هیات مدیره

تماس با ما

برای برقراری ارتباط با روابط عمومی شرکت ، از فرم زیر استفاده نمایید

  • آدرس دفتر مرکزی : تهران - خیابان دکتر شریعتی - ابتدای خیابان شهید بهشتی - پلاک 19(برج زرین) - طبقه دهم - واحد 10
  تلفن  :  19 - 88503316

  • آدرس کارخانه : جاده تهران گرمسار - بعد از پلیس راه شریف آباد - شهرک صنعتی ایوانکی - بلوار صنعت - انتهای صنعت 9
   تلفن  :  8 - 34583227  023
   فکس  : 34583229  023
  شرکت باورس


  باورس هدیه کننده پوشش سبز به صنعت ساختمان و تولیدکننده محصولات بتنی بدون آزبست و با استفاده از الیاف طبیعی سلولز و مصنوعی پلی وینیل الکل