Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
Data is Loading...
اخبار باورس
اخبار

شرکت باورس در حال حاضر تنها تولید کننده ورقهای موج‌دار سیمان الیافی در کشور است که دارای علامت استاندارد این محصول می باشد.

Continue Reading
اخبار

تولید انبوه ورق های صاف اتوکلاوی ایوانیت از تاریخ ۱۳۹۹/۶/۲۲ شروع شد.

Continue Reading
اخبار

حضور مدیر عامل محترم شرکت باورس، مهندس حاج عباسقلی در نمایشگاه بین المللی ساختمان که در تاریخ 6 الی 9 مرداد در نمایشگاه بین المللی تهران، برگزار شد.  

Continue Reading
اخبار

حضور شرکت عمران اشل ایرانیان با محصولات شرکت باورس در نوزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران که از تاریخ 6 الی 9 مرداد ماه 98 در محل نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار شد.

Continue Reading
اخبار

حمید حاج عباس قلی با بیان اینکه اصلاح بخش بزرگی از نما به عنوان هویت شهری به دست مهندسان معمار امکان پذیر است. گفت: در فاز مهمتر سیاست‌گذاران محلی باید توجه بیشتری به مقوله نما و نقش آن بر هویت شهری داشته باشند.مدیرعامل شرکت باورس در مصاحبه با مجله ساختمان افزود: نماهای امروز شهرهای ایران و به خصوص تهران بیش‌ازپیش نیاز به قانون و قانونمندی دارد. وی گفت: در یک نگاه جامع، قضاوت عادلان های نیست که ما بگوییم همه شهر تهران، نماهای آشفت های دارد اما می‌توان در گامSEE DETAILS <span class="more-link-hover-i...

Continue Reading

تماس با ما

برای برقراری ارتباط با روابط عمومی شرکت ، از فرم زیر استفاده نمایید

  • آدرس دفتر مرکزی : تهران - خیابان دکتر شریعتی - ابتدای خیابان شهید بهشتی - پلاک 19(برج زرین) - طبقه دهم - واحد 10
   تلفن  :  19 - 88503316

  • آدرس کارخانه : جاده تهران گرمسار - بعد از پلیس راه شریف آباد - شهرک صنعتی ایوانکی - بلوار صنعت - انتهای صنعت 9
  تلفن : 8 - 34583227 023
  فکس : 34583229 023
  شرکت باورس

  باورس هدیه کننده پوشش سبز به صنعت ساختمان و تولیدکننده محصولات بتنی بدون آزبست و با استفاده از الیاف طبیعی سلولز و مصنوعی پلی وینیل الکل